Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ulubiona postać

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » M&A Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ulubiona postać
Autor Wiadomość
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Ulubiona postać Odpowiedz z cytatem
Chyba prawie każdy ma jakąś ulubioną postać z anime Smile
na którą czeka w każdym odcinku anime,
chce z nią jak najwięcej plakatów, tapet gadżetów itp.
Macie takiego swojego ulubieńca?

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Pon Kwi 05, 2010 11:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Kwi 05, 2010 11:15
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
A może być kilka?

Kid
Stein (mam go na torbie i na butach)
Mustang (nie mam go nigdzie, bo nie potrafię go narysować <szloch>)
Alucardzia lubiem
Integra, silna baba, nie ma co
Yagamiego Lighta i Lamperouge Lelouch lubię mniej więcej na równi za ich nieprzeciętne umysły i odwagę.

Oczywiście postacie nie są po kolei

_________________
Człowiek zrozumie, że jest śmiertelny,
że nie ma nadziei na wskrzeszenie i przyjmie śmierć
przyjmie ją z radością.
Będzie jak Bóg,
i wszystko będzie dozwolone.
Pon Kwi 05, 2010 11:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
ja uwielbiam Yukiko Hirohara z 11eyes.
Taka mała niewinna, a przywalić potafi ^^

wiele mam ulubionych postaci XD
i Kanako Sumiyoshi z Nyan Koi!

Błagam nie takie wielkie ^^
A.D.


_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Pon Kwi 05, 2010 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mietła
Nowy
Nowy


Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 30
Skąd: Ci to przyszło do głowy?

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie Kyon(The Melancholy of Haruhi Suzumiya) choć ostatnio jego pozycja jest zagrożona na rzecz Luffy'ego z One Piece - chłopak się stara jak może , żeby go wyprzedzić.

Z kobiecych postacii - tak oto ona! Jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna
Izumi Konata! ( Lucky Star ) choć nie ukrywam , że z Saber (Fate/Stay Night) też przeszedłbym się na spacer Very Happy

_________________
Pon Kwi 05, 2010 13:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
O, Miotła ŻYJE! xd

Ja mam naprawdę wiele ulubionych postaci, do niektórych żywię sympatię od samego początku zaznajomienia się z M&A, niektóre pokochałam dopiero niedawno ( Właściwie są to sami faceci... xD )

W finałowej arii występują:

Sohma Shigure z anime Fruit Basket

Gure-san jest postacią, która mnie po prostu uwiodła. Jest głupawy, uroczy, śmieszny, rozbrajający i cholernie inteligenty ( Ludzie, mówcie co chcecie, ale on mi zawsze Krwio przypomina... )
Ma śliczną buźkę i fryzurkę, ubiera się w kimona i jest... w sumie playboyem. Ale absolutnie uroczym playboyem.



Splot Jacuzzi z anime Baccano!

Boziu, chyba bardziej słodkiej i rozczulającej postaci nie widziałam. Jacuzziego bym porwała w ramiona i wyściskała i wytuliła i wygłaskała i nie puszczała. Jest taki KAWAII >3< Taka mała beksa, które w ekstremalnych sytuacjach zaskakuje wszystkich odwagą i poważnym zachowaniem.
Najpiękniejszy jego czyn nastąpił, gdy jego dziewczyna Nice < wtedy przyjaciółka > Uległa wypadkowi i połowę jej twarzy zakryły blizny. Jacuzzi nie chcąc, by czuła się samotna i skrzywdzona zrobił sobie tatuaż na twarzy w kształcie krzyża, przypominający bliznę Nice.



Pip Bernadotte z anime Hellsing Ultimate

Bardzo niedoceniona postać z tej serii, uważam że ten przystojny francuz otrzymał za mało czasu antenowego. Ma dość niezwykłą przeszłość, zagmatwaną ale wesołą osobowość i w ogóle jest taką świetną postacią. Cieszy mnie, że... no wiecie... gdy wtedy on... a potem gdy już... a w niej... buhuhuhu.. < bełkot fanki >
Atto, uwielbiam jego design. Warkocz wymiata.



Abarai Renji z anime Bleach

Aż czasem nie mogę uwierzyć, że kiedyś moją ulubioną postacią z Bleacha był Hitsugaya. Chyba większość z dziewczyn to przechodziła xD Na szczęście dość szybko mi przeszło i przerzuciłam się na Renjiego, co nie zmieniło się już od hohoho. Renji jest idiotą, powoli myśli, ale uroczo sie rumieni i bosko wygląda w rozpuszczonych włosach. Czy ja mam jakiś pociąg do tępych facetów? Ale właśnie tę uroczą głupotę najbardziej w nim polubiłam.


Sawatari Makoto z anime Kanon ( 2006 )

Makoto jest jedną z postaci Kanonu, którą zauroczyłam się najbardziej. Bardzo bym chciała napisać, za co głownie ją lubię, ale byłby to jeden wielki spoiler w stosunku do tych, którzy anime nie oglądali, a mają zamiar. Dziewczyna jest zabawna- ciągle wycina Yuuichiemu jakieś świńskie kawały, sporo je i jest po prostu ujmująca.


Death the Kid z anime Soul Eater

Bo jak można go nie lubić? Jest niezwykle barwnym bohaterem, ma fioła na punkcie symetrii a sam jest śliczniutki ^o^ Uwielbiam te jego złote oczyska i sposób, w jaki trzyma swoje pistolety. JAk jeździ na deskorolce też uwielbiam Very Happy


Inuzuka Kiba z anime Naruto

Chyba większość < jak nie wszyscy > go zna Wink Psi chłopak o buntowniczym, głośnym charakterze, znający wielkie znaczenie przyjaźni i potrafiący się poświęcić dla najbliższych.


Shinra Kishitani z anime Durarara!

Mój najnowszy nabytek w kolekcji " ulubieńcy ". Nie wiem doprawdy, za co ja go tak uwielbiam. Ma śliczny design, ten fartuszek jest bombowy. Jego charakter jest dość trudny do określenia, dużo mówi, jest przewidujący i cholernie inteligentny. Do tego jest miły i troskliwy.
Powiedziałabym: Milutki.

_________________
Pon Kwi 05, 2010 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zikuroke Nogukoshi
Hito
Hito


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 68
Skąd: Oświęcim

Post Odpowiedz z cytatem
Ale co do postaci to mam parę:
-numer jeden to Alucard z Hellsinga jest genialny a najbardziej w nim lubię tę chęć robienia ciągłej rzezi... <maniakalny szept>
-numer dwa to postać z anime którego mało osób zna czyli Sora wo Miageru no Shoujo ni Utsuru Sekai a postacią tą jest Guss. W anime jest tak zwanym Outsiderem czyli strażnikiem czasoprzestrzeni, ma zadaznie chronić Magiczne Krainy przed zniszczeniem a posiada -niezwykłą wprost moc. Już w pierwszym odcinku pokazane jest jak jest potężny.
-numer trzy Ikari Shinji z Neon Genesis Evangelion. Najbardziej w nim lubię to że można się z tą postacią uosobić jest prawie taki jak ja dzięki temu naprawdę go lubię i rozumiem.
-numer cztery i w sumie ostatni to Aleksander ( inaczej Sasha ) z Seikon no Qwaser. Jego teksty są powalające, potrafi jednym tekstem zrobić coś co dla innego chłopaka zajmuje ok. pół godziny. Lubię też w nim to że pragnie chronić osoby które lubi.
No to tyle jeśli chodzi o moje postacie ulubione.

_________________
Długo nieobecny znów powraca xD A tak na serio miałem fazę na granie w mmorpg Razz
Pon Kwi 05, 2010 17:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
Seikon no Qwaser *-* anime dla nienormalnie nienormalnych,
~Saaaaasha-kun
Baaaaaaarszcz
<robi sobie barszcz z paczki i biega w kółko myśląc o Sashy>

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Pon Kwi 05, 2010 17:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ill
Sempai
Sempai


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 110

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o moje ulubione postacie to... mam tylko jedną.

Vegeta z Dragon Ball`a - Zimny drań bez poczucia humoru, za wszelką cenę pragnący stać się silniejszym, nie obchodziło go nic z wyjątkiem walki i treningów jednak gdy zaszła potrzeba potrafił poświęcić się dla najbliższych i przyjaciół.
Pon Kwi 05, 2010 20:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muraki;)
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Rajsko...

Post Odpowiedz z cytatem
Hmmm... kogo ja lubię z M&A??? Na pewno Murakiego KazutakęWink L i Lighta z Death Note,Mamiyego Shinjirō i wiele innych postaci które mnie intrygują. Nie jestem w stanie się w 100% sprecyzować...
Pią Kwi 16, 2010 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 176

Post Odpowiedz z cytatem
Muraki i Toga z Yami no Matsuei - jakze prosto - za piekna kreske
Alucard z Hellsinga - za to że ma to "coś"
Shion z Higurashi no Naku Koro Ni - za przezorność (wszędzie ze sobą miała paralizator ) xD I za scenę z wyrywaniem paznokci
A i jeszcze Ren z króla Szamanów - polskiego dubbingu nie da się zapomnieć!
Pią Kwi 16, 2010 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muraki;)
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Rajsko...

Post Odpowiedz z cytatem
Tak Toga górą!!!Wink jeszcze Madame red i Undertaker...Wink
Sob Kwi 17, 2010 09:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 176

Post Odpowiedz z cytatem
I Grell jeszcze!! Te ząbki śliczne Wink

_________________
Let's live our lives heroicaly,
Let's live them with style.
Sob Kwi 17, 2010 16:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Kwi 17, 2010 16:43
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Irminsul  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online