Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
OKF zaprasza!!!

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » Informacje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
OKF zaprasza!!!
Autor Wiadomość
Joe Chip
Sempai
Sempai


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 103
Skąd: Oświęcim

Post OKF zaprasza!!! Odpowiedz z cytatem
Oświęcimski Klub Fantastyki zaprasza Was wszystkich serdecznie na naszą stronę internetową, forum oraz spotkania, które odbywają się w każdą niedzielę, pomiędzy 13.00 a 19.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Miejsce znajdzie się dla każdego. Także i w naszych szeregach jest wielu fanów mangi i anime, więc liczymy na owocną współpracę!

http://kf-oswiecim.net/

Pozdrawiam i zapraszam!!!
Pon Kwi 12, 2010 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Kwi 12, 2010 15:10
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękujemy za zaproszenie i również zaznaczamy, że fanowie są mile widziani na spotkaniach OKA, w każdy piątek o godzinie 16 - do oporu ^^
Można wiedzieć, jak trafiliście na te stronę i dokładnie z kim mamy do czynienia?

_________________
Człowiek zrozumie, że jest śmiertelny,
że nie ma nadziei na wskrzeszenie i przyjmie śmierć
przyjmie ją z radością.
Będzie jak Bóg,
i wszystko będzie dozwolone.
Pon Kwi 12, 2010 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Joe Chip
Sempai
Sempai


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 103
Skąd: Oświęcim

Post Odpowiedz z cytatem
Można wiedzieć Very Happy . Trafiłem ja, zupełnie przypadkiem, przeczesując połacie internetu w poszukiwaniu czegoś zupełnie innego. A że są wśród nas osoby zainteresowane także mangą i anime, jak i szeroko rozumianą kulturą Japonii, pomyślałem, że warto nawiązać przyjacielskie kontakty. OKF odrodził się niedawno z gruzów i stara się działać prężnie. W OCK zwykle gramy w RPG, bitewniaki, karcianki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zgłębiali też tajniki animacji Kraju Kwitnącej Wiśni! Very Happy
Wto Kwi 13, 2010 06:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zikuroke Nogukoshi
Hito
Hito


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 68
Skąd: Oświęcim

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo chętnie wpadnę do was, poza tym, że jestem fanem anime i mangi bardzo dużo czytam a w szczególności fantastyki więc wpadnę jak tylko znajdę czas.

_________________
Długo nieobecny znów powraca xD A tak na serio miałem fazę na granie w mmorpg Razz
Wto Kwi 13, 2010 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Joe Chip
Sempai
Sempai


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 103
Skąd: Oświęcim

Post Odpowiedz z cytatem
Serdeczne dzięki dla osób z OKA, które nawiedziły nas w niedzielę. Zapraszamy ponownie, z tym że w przyszły weekend widzimy się w OCK w sobotnie popołudnie, a w niedzielę wybieramy się pod oświęcimski zamek, gdzie ma się odbyć piknik średniowieczny. Mam nadzieję, że się tam również spotkamy.

Pozdrawiam!
Pon Kwi 26, 2010 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Kwi 26, 2010 11:34
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Irminsul  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online