Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Anime Zima 2009/2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » M&A Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Anime Zima 2009/2010
Autor Wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.

Post Odpowiedz z cytatem
Podsumowując:
Durarara! Fenomenalne, anime sezonu zimowego moim zdaniem. Pierwszy opening i ending naprawdę mi zasmakował, animacja bogata, kreska skromna ale przyjemna. No i świetnie wykreowane charaktery postaci, to chyba obok genialnej fabuły największy plus serii.

Dance in the Vampire Bund- szkoda, że tak zjechało z tonu. Pierwszy odcinek świetny, kolejne dwa i następne... Sad no szkoda, szkoda.

Nodame Cantabile Finale- krótki komentarz... \(*o* )/ Kocham!

So-Ra-No-Wo-To - było wizualnie do samego końca pięknie, krajobrazy towarzyszące całej serii zostaną mi w pamięci na długo. Sama seria miała swoje wzloty i upadki, odcinki ciekawsze i nudne, ale w ogólnym ujęciu- było nieźle i miło spędziłam czas.

Katanagatari- anime 12-odcinkowe, jeden po 50 min. Wychodzi co miesiąc i jak na razie jest ich 6. Bałam się tej kreski, ale muszę przyznać, że seria jest ciekawa, świetnie się ogląda i chce się więcej po skończeniu jednego odcinka. Animacja jest płynna i elegancja, a bohaterowie serii, ich wygląd i charaktery są niesamowicie... oryginalni! Niespodzianka z zimowego sezonu.

Sro Cze 23, 2010 11:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Cze 23, 2010 11:26
pavel
Nowy
Nowy

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego sezonu to tylko Sora no Woto przemęczyłem. Dla mnie jedyną dobrą rzeczą w tym anime był opening. Muzyka jakoś bardzo w tle i nie zwróciłą mej uwagi, do designu się nie przyczepię, ale to było - w moim odczuciu - takie anime o niczym. Wiem, że w wydaniu DVD mają być dwa odcinki więcej. Może dadzą tam opening z pełnej długości piosenką?
Sro Cze 23, 2010 14:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Cze 23, 2010 14:44
Skocz do: