Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Bożonarodzeniowa makabra.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » Obrazem Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Bożonarodzeniowa makabra.
Autor Wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.

Post Bożonarodzeniowa makabra. Odpowiedz z cytatem
Święta wpędzają mnie w ponury nastrój. Przy dźwiękach kolęd do głowy przychodzą mi mordercze myśli.
Poniżej trzy rysunki z dni od 18 - 24. 12.09.
media: ołówki: automatyczne 0.7 2b i 0.5 hb, zwykłe hb i 2b. Podrasowane na photoshopie (najbardziej Drwal)

"POENA ucieczka"

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2009/354/6/c/POENA_escape_by_Wazzka.jpg

"Szaleństwo II"

http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2009/353/2/a/Szalenstwo_II_by_Wazzka.jpg

"Drwal"*

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2009/354/0/3/Drwal_by_Wazzka.jpg

Wiem, że może trochę za późno na tę tematykę. (Mam na myśli BN nie makabrę, na to jest zawsze dobra pora), ale nie mam co ze sobą zrobić. Po oglądnięciu "Braci Karmazow", jakoś nie mogę się odnaleźć.

Sro Sty 13, 2010 18:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Sro Sty 13, 2010 18:44
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu

Post Odpowiedz z cytatem
najbardziej podoba mi sie ostatnie Smile

[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Sro Sty 13, 2010 19:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.

Post Odpowiedz z cytatem
ostatnie? mi chyba Szaleństwo. Dzięki ^^
Sro Sty 13, 2010 19:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.

Post Odpowiedz z cytatem
U-ugh... troszkę to makabryczne, nie powiem... uwielbiam święta i kojarzą mi się z czymś zupełnie odmiennym. Mam jedną pracę świąteczną < IMHO nieudaną > ale ewentualnie mogę opublikować xD Tylko się nie przestraszyć, plz

Mi się najbardziej podoba... zaraz, zapomniałam ponarzekać.
I. Chłopak jest ciut za chudy. Ale cegły... *u* wyszły fenomenalnie. Kompletnie nie umiem rysować tła Y_Y

II. Nie mogę pojąć związku pomiędzy ręką a dziewczyną... < ogląda ogląda > cóż, nie zmienia to faktu że rączka bardzo mi się podoba >D

III. Coś mi się tu nie zgadza w rozplanowaniu pozycji postaci, ale nie wiem sama co. Może gdyby dziewczyna stała troszkę dalej od niego, ta ręka z sierpem wyszła by bardziej naturalnie? Nie no, naprawdę nie wiem. Btw, znowu te cudne kamienne płyty. Jak ty to robisz?!

Sro Sty 13, 2010 19:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.

Post Odpowiedz z cytatem
No, w pierwszym rysunku jest faktycznie chudy i ma dziwny krok. W Szaleństwie też nie widzę powiązania, zdaje się na wyobraźnie. Jak, kto lubi. I trzeci to trochę taki. W sumie to mi tła też za bardzo nie wychodzą, dopiero niedawno zaczęłam rysować, nigdy wcześniej mi się nie chciało.
A płyty po prosty kilka kratek, tu szpara, tam pęknięcie, pocieniować tu i ówdzie. Żadna filozofia. Trzeba się tylko przyjrzeć jak powinny wyglądać płytki, bo często wychodzą nienaturalnie. Te z reszta też są z błędem.
Wystawiaj, wystawiaj, co masz. Wymiana informacji i porad przy takich pracach jest przydatna ^^

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Sob Sty 16, 2010 16:17, w całości zmieniany 1 raz
Sro Sty 13, 2010 20:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Taeyeon
Kirigirisu
Kirigirisu

Post Odpowiedz z cytatem
Na tym 1 ten chłopak jest dziwny trochę, nie podoba mi się ręka, wygląda tak nie naturalnie, jakby była jakoś obrócona. Ładnie Ci skrzydło wyszło i cegły. ^^
A klata jest tak jakby za mało szczegółowa i zdecydowanie ten chłopak jest za chudy, ale z tego co widzę to już ktoś wcześniej zauważył. ^^

Ten drugi jest świetny. ^^
Trzeci też, tylko tej krwi trochę za mało. xD

Wyślij mi pocztą trochę Twojego talentu! :c
Czw Sty 14, 2010 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.

Post Odpowiedz z cytatem
<ślesie> No ręce to czarna magia, nigdy mi nie wychodziły
Czw Sty 14, 2010 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsze takie sobie, nawet fajne... Szczerze mówiąc zgadzam się, ten chłopak jakiś dziwny taki... Ale drugie jest po prostu genialne! Trzecie zresztą też Very Happy Przynieś na następne spotkanie OKA kilka swoich prac jakbyś mogla Very Happy Chętnie popodziwiam *.*
Czw Sty 14, 2010 17:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yukari22
Nowy
Nowy

Post Odpowiedz z cytatem
mi sie najbrdziej podoba trzecie ale zgodze sie ze mało krwi;)
pierwsze tez jest spoko;) pozdrawiam;)
Nie Sty 17, 2010 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Sty 17, 2010 19:00
Skocz do: