Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
MAGNIFIcon VIII
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » Konwenty Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
MAGNIFIcon VIII
Autor Wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Znak rozpoznawczy co do konwentu mamy ustalony. A trasa? Ja osobiście myślałam o pociągu, bo bilet w obie strony wychodzi taniej, jak autobusem. No, chyba żeby w obie strony przetoczyć się tą puszką zwaną busem, ale dla większej grupy może to być bardzo niewygodne. No i trzeba wziąć pod uwagę że ten autobus odwiedza jeszcze inne przystanki, a Magnificon jest dość popularnym konwentem < w końcu to ósma edycja... > więc może być bardzo... ciasno i duszno tam. Nie żebym miała coś przeciwko bliższemu poznaniu wygody życia sardynek puszkowanych, czy co...

_________________
Sro Sty 13, 2010 19:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sty 13, 2010 19:57
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zdecydowanie za pociągiem, wolna przestrzeń łatwiejsze komunikowanie się i poruszanie między sobą.
Sro Sty 13, 2010 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
pociąg! *.*

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Sro Sty 13, 2010 20:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
ciuf ciuf Very Happy przydałoby się zrobić w piątek listę obecności. Mogę się za to zabrać, bo bd miała przy sobie laptopa.
Sro Sty 13, 2010 20:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Na listę mamy jeszcze czas, różne rzeczy chodzą po ludziach i wiele jeszcze może się zmienić, czasu mamy dużo.

Acha, radzę zabrać ze sobą jakieś kieszonkowe. Na Porytkonie był caaały korytarz wypełniony stoiskami z mnóstwem przypinek, plakatów, mang, pałeczek do jedzenia, opasek z kocimi uszkami, podkładek na myszkę z nadrukami z anime, poszewek na poduszki, figurek, torebek, słodyczy japońskich a nawet ubrań rodem z anime ^^ Aż szkoda przepuścić taką okazję i nie kupić sobie jakiejś pamiątki. Z Porytkonu przywiozłam sobie mangę, przypinki i dwie pary pałeczek i naprawdę warto było na nie wydać trochę kasy ;D

_________________
Sro Sty 13, 2010 22:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
miałam na myśli listę ogólną na teraz konwent to jak dla mnie daleka przyszłość.
A ceny jakieś przystępne? Czy zzielenieje jak zobaczę, że poszewka kosztuje 50 złotych?
Sro Sty 13, 2010 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Hm... zależy jak trafić. Na poszewki nie patrzyłam xD Ale na przykład koszty moich zakupów wyglądały tak:
Pałeczki:
Jedna para tylko 1 zł 0_o bardzo ją lubię osobiście, jest czysta z bambusowego drewna. Kiedyś miała delikatny czerwony wzorek, ale moja mamusia czyszcząc je drapiącą szczotką go zdrapała ==
a druga para wynosiła 5 zł, ta jest bardzo ozdobna i elegancka Smile

Przypinki mają różne ceny na różnych stoiskach, ale duże wahają się od 5 zł do dość nieprzystępnych 10 < zależy gdzie patrzeć > a małe nawet od 3 zł do 5 zł góra.

Mangi mają ceny jak wszędzie, a nawet można i trafić troszkę taniej niż w sklepach jeśli mają akurat promocję.

_________________
Sro Sty 13, 2010 22:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
muszę zbierać TT. TT tatuażu wybacz, schodzisz na dalszy plan Very Happy
Sro Sty 13, 2010 22:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
No, są też rzeczy o horrendalnych cenach ale na nie nie zwracałam uwagi. Pamiętam że słodycze były drogie jak cholera... takie jakby paluszki w różowej polewie " Pocky " < to, co jadły dziewczyny w Lucky Star > kosztowały ok. 20 zł za paczkę 0_o

_________________


Ostatnio zmieniony przez Rosette dnia Czw Sty 14, 2010 14:06, w całości zmieniany 1 raz
Sro Sty 13, 2010 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
a to dość znane w anime
tylko ja się częściej, oglądając, spotykałam z czekoladowym pocky
Sro Sty 13, 2010 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
o, dopiero teraz dowiedziałam się że to biszkopty xD W każdym razie na konwencie pamiętam te różowe, ale jak tak patrzę na ceny, to powinny być dostępne i za 15 zł

_________________
Sro Sty 13, 2010 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Kami-sama D.
Kami-sama D.


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 536
Skąd: przyszło tam poszło...

Post Odpowiedz z cytatem
to są biszkopty?
zawsze kojarzyłam to z paluszkami oblanymi czekolada, lub inną polewą XD
Sro Sty 13, 2010 23:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
ja od kiedy obejrzałam Vampire Knight marzę o Pocky *.* w ferie biorę dodatkową prace by zbierać na mangi Smile

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Czw Sty 14, 2010 14:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Jak pojedziemy na konwent to możemy razem złożyć się na jedną paczkę, tak dla spróbowania smaku Very Happy Wyjdzie taniej i każdy będzie mógł się pochwalić że jadł słynne Pocky xD

_________________
Czw Sty 14, 2010 14:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
dobry pomysł Smile nie mogę się już doczekać konwentu. Ostatnio miałam jechać na b-cona, ale nie zdążyłam z rezerwacją Sad Rosette jak było na twoim konwencie?

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Czw Sty 14, 2010 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Czw Sty 14, 2010 14:38
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Irminsul  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online