Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Anime Lato 2010

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » M&A Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Anime Lato 2010
Autor Wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Anime Lato 2010 Odpowiedz z cytatem
No i wasza kochana Rosette przybywa z kolejną listą nowości.
http://img684.imageshack.us/f/summer2010v1export.jpg/
http://i39.tinypic.com/287fc6c.jpg

Będzie drugi sezon Kuroshitsuji... blah >< Mogliby do NANY zrobić, albo kolejny ze Spice & Wolf, bo czuję straszny niedosyt po ostatnim sezonie. Aczkolwiek będą nowe postacie w rolach głównych bohaterów, więc może spróbuję jak nie będę miała co robić.
http://www.youtube.com/watch?v=plHw3N3zN6o&feature=related
Trailer mnie zainteresował.


No to co mi się podoba *u*

Highschool of the Death- jakiś horrorek? Może być ciekawe, ale ten tytuł jest jakiś taki... xD W opisie mowa o jakiejś grupie uczniów z pielęgniarką, którzy muszą współpracować by przetrwać i przeżyć... czyżby japońska wersja " Zagubionych " ?
http://www.youtube.com/watch?v=e--2aU_q8do&feature=related
Albo raczej " Wzgórza mają oczy ". Zombie, zombie... szkoda że MUSIELI < bo by nie było > Wcisnąć takie urocze elementy ecchi jak falujące biusty... ><

Seikimatsu Occult Gakuin- Kolejny horror połączony z komedią. Etto etto... o jakiś tajemniczych wydarzeniach w okultystycznym akademiku i otaczającego go miasteczka akademickiego.
http://www.youtube.com/watch?v=vDc6qfYRupg
Piękna kreska...

Nurarihyon no Mago- ta seria jako pierwsza wpadła mi w oko, jak otworzyłam tę listę. Wygląda co najmniej interesująco z ilustracji , z opisu... hmm bohaterem jest istota, będąca w 3/4 człowiekiem i 1/4 demonem i żyjąca ze swoim ojcem w domu pełnym magii i nadnaturalnych zjawisk. Bohater ów nienawidzi swojej demonicznej części.
Dla mnie może być interesująco, po ilustracji skojarzyło mi się z Katanagatari i jak na razie wiążę największe nadzieje właśnie z tym tytułem.
http://www.youtube.com/watch?v=f2uXYymmHFA&NR=1


Poza tym, wpadło mi w oczko < już z samych obrazków >
Shi Ki - kolejne horrorowato-kryminale coś < dużo ich będzie tego lata... >
http://www.youtube.com/watch?v=WVC4fy9GCik&feature=player_embedded
Po obejrzeniu trailera stwierdzam, że na 100% się za to wezmę jak się ukaże. Zapowiada się świetnie.

Ookamisan to Shichinin no Nakamatachi- historia jakiś dziwnych bohaterek. Jest coś o ratowaniu świata... od czasu do czasu xD Pewnie jakaś komedyjka.
http://www.youtube.com/watch?v=WvuNXkGvtiw&feature=player_embedded
Wygląda mi na dzieło twórców Toradory! ...

AAAAAAAA
No i będzie OAV'ka Kure-nai!!!! W końcu!!! Nie mogę się doczekać, absolutnie uwielbiam tę serię!

_________________
Sro Cze 23, 2010 12:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Cze 23, 2010 12:45
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Odpowiedz z cytatem
Większość z tych pozycji obejrzę Smile Najbardziej zainteresowana jestem Kuroshitsuji i Shi ki

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Sro Cze 23, 2010 13:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pavel
Nowy
Nowy


Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 29
Skąd: Stare Stawy

Post Odpowiedz z cytatem
Highschool of the Dead to jakieś ecchi. A kiedyś Ros wspominałaś że raczej tego nie trawisz? Przetrzymasz Razz

Patrzą na te arty, to jakoś nic mnie nie przekonuje. Pewno i tak skończy się na czekaniu aż jakaś dobra - w moim mniemaniu - anglojęzyczna grupa subberska zrobi całość. Wtedy będę myślał.
Sro Cze 23, 2010 16:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
No, obejrzałam po pierwszym odcinku z dwóch nowych serii.

Highschool of the Death
Byłam gotowa na dawkę horroru, spodziewałam się czegoś ciekawego, porywającego, no i najważniejsze- oryginalnego. Sama nie wiem, czy to dostałam... klimacik szkoły opanowanej przez hordy zombie został ciekawie przedstawiony, naprawdę można by to oglądać w napięciu, gdyby nie... no właśnie echhi. Co i rusz obserwujemy denerwująco falujące biusty, damskie cztery litery ciasno opięte majtkami oraz dziwne pozycje w jakich się znajdują uczennice, gdy na przykład upadną. Do tego niemal do rozstroju nerwowego może doprowadzić pielęgniarka, którą pokazano oczywiście w stereotypie japońskiej, szkolnej pielęgniarki z anime- jest to mega-biuścista blondynka o rozumku wielkości kurzego. Co ciekawe, nawet mi wpadła główna bohaterka do gustu, może dlatego, że zachowuje się dość naturalnie, w przeciwieństwie do jej kolegi...

Miałam ochotę rzucać przedmiotami po nadmiarze echhi i mówiąc szczerze, nie wiem czy będę w stanie oglądnąć tę serię w całości.


Ookamisan to Shichinin no Nakamatachi
Do tej serii podchodziłam raczej obojętnie, ale muszę przyznać że bardza mnie zaskoczyła. Faktycznie, jest to pozycja twórców Toradory! i widać to nie tylko po kresce i animacji, ale także po charakterze głównej bohaterki, która bardzo przypomina Taigę <tsundere>, z tą różnicą, że nie jest tak bardzo irytująca.

Pozycja jest wesoła, przyjemna i lekka, można się pośmiać a postacie są niesamowicie barwne i po prostu nie w sposób ich nie polubić. Komedyjka z lekkim w odbiorze romansem, naprawdę warto po to sięgnąć. Ending całkiem przyjemny ^^
PS
Scena po endingu rządzi! Nie mogłam podnieść się z podłogi ze śmiechu Very Happy Very Happy

_________________
Wto Lip 06, 2010 12:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 176

Post Odpowiedz z cytatem
Oj, jak bedzie Kuroshitsuji 2 to ja chyba do mangi powroce Wink Obiecalam sobie tez ze obejrze Hellsinga tego najnowszego, ale jak czekam, tak go na razie nie ma.... Nie wiecie kiedy bedzie?
Nie Lip 11, 2010 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Kolejne serie mogę odhaczyć.

Nurarihyon no Mago
Seria, co do której wiązałam największe nadzieje jak na razie zapowiada się... beznadziejnie. Nie spodobało mi się, przez cały odcinek miałam wrażenie, że oglądam anime dla widzów w przedziale wiekowym 12-14 lat... albo to tylko ja się starzeję.
Kreska niczym się nie wyróżnia, animacja raczej przeciętna, postacie- żadna niespodzianka, przeciętne i ogólnie raczej nieciekawe. Żałuję, ale nie będę tego dalej oglądać, choćby mnie siłą zmuszali.

Shi Ki
Seria, którą sobie zaszufladkowałam " jak mi się będzie nudzić " okazała się jak na razie najlepsza z letnich propozycji, jakie na razie obejrzałam. Kreska jest bardzo ciekawa, ładna, postaci sporo, animacja całkiem na poziomie. Ale to, co wyróżnia tą pozycję, to klimat... niesamowity klimat od początku odcinka, do samego końca. poza tym opening wpadł mi w ucho Smile Groza, tajemnice, jakieś nadprzyrodzone zdarzenia- warto obejrzeć, nie mogę się doczekać kolejnego epka!

Kuroshitsuji II
Hmm, Chryste Panie trzymaj mnie w swej opiece.
Pierwszy sezon tak bardzo mi się nie podobał, że po jakiś 3-4 odcinkach z niego zrezygnowałam i krzyżyk na drogę. Gdy usłyszałam, że szykuje się druga seria, wkurzyłam się, bo liczyłam że w letnim sezonie ukaże się 3 seria Spice and Wolf, której nie mogę się doczekać i liczę na to, że się pojawi.

Mimo wszystko, po zobaczeniu plakatu doszłam do wniosku, że skoro zmienili głównych bohaterów to może się skuszę i obejrzę.

No i włączyłam i aż się zdziwiłam, jak dobry ten odcinek był... do czasu. Bo wejście przebrzydłego Sebastiana i Ciela niestety skutecznie zepsuło całą moją radość z tego epka. I jestem w kropce- nie wiem czy będę oglądać następne, bo jak mam znowu oglądać ich skrzywione facjaty, to chyba sobie podaruję.

Co do bohaterów... Claude po prostu zawładnął moim sercem, jest doskonale idealny. Przystojny, wysoki, spokojny, uroczy- zakochałam się. Chcę takiego na własność!!!

Wielu miłośniczkom Kuroshitsuji nie spodobał się nowy główny bohater, będę jednak jedną z niewielu, która powie, że Alois jest po prostu genialny. Ma zakręconą osobowość z powodu, trzeba przyznać, tragicznej przeszłości, a najbardziej w nim lubię jego nieprzewidywalność. Bo przez cały odcinek mnie zaskakiwał, gdy już myślałam- " Ha! Teraz zacznie się opętańczo śmiać! " on poważniał i mamrotał coś mrocznego pod nosem <lub> Powiem szczerze, pierwsza scena po prostu mnie zgniotła, gdy go zobaczyłam. Uwielbiam Aloisa, zostań takim niezrównoważonym szaleńcem o rozpaczliwej przeszłości do końca.

_________________
Sro Lip 14, 2010 17:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 176

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chyba jednak zostane 'wierna' Cielowi. Co do Claude przyznam tez mi sie spodobal, ale Aloise... Jak UWAGA SPOILER zrobil to co zrobil tej pokojowce to myslalam ze mnie sieknie KONIEC SPOILERA.
A tak poza tym to sadze ze seria sie niezle zapowiada Smile ale tez moga ja niezle rozwalic jak sie nie postaraja...
Sro Lip 14, 2010 20:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie drugie serie mają to do siebie, że często są beznadziejne w porównaniu do swoich poprzedników ;/ Na szczęście ta zasada nie odnosi się do każdej pozycji. Mi osobiście bohaterowie Kuroshitsuji II o wiele bardziej przypadli do gustu, pomimo iż nie znam za bardzo Ciela<ka>, Alois wydaje mi się głębszą postacią i ciekawszą Wink

Obejrzałam jednak 2 odcinek Highschool of the Death i muszę powiedzieć, że ku mej niezmiernej uldze poziom echhi został zredukowany do w miarę strawnego ( za wyjątkiem pielęgniarki, która okazała się dokładnie taka, jaką ją opisałam wcześniej, a nawet gorsza, bo jej piersi wydają jakiś dziwny dźwięk kiedy biega ;/ ) Nowe postacie całkiem fajne, zwłaszcza przewodnicząca klubu Kendou. Klimat horroru pozostał, przerażone piski/wrzaski/okrzyki są całkiem przekonujące, tak samo jak zachowania większości bohaterów ( Tu znowu wymienię pielęgniarkę i pseudo-hero głównego bohatera. )

_________________
Sro Lip 14, 2010 21:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lip 14, 2010 21:37
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Irminsul  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online