Forum Irminsul Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Candy Boy

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Irminsul Strona Główna » Anime Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Candy Boy
Autor Wiadomość
Yukine
Kirigirisu
Kirigirisu


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 293
Skąd: Ikebukuro

Post Candy Boy Odpowiedz z cytatem

Yukino Sakurai i Kanade Sakurai spędzają razem niemal każdą wolną chwilę. Razem mieszkają, uczą się w jednej szkole. Modelowe przyjaciółki? Nie do końca. Uczucie, które łączy bohaterki, wykracza z pewnością poza standardy zwykłej przyjaźni. A jeśli dodam, że dziewczęta są ze sobą spokrewnione (na co łatwo wpaść, patrząc na ich nazwiska), to mamy już gotowy materiał na skandalizujące anime. //źródło: Anime-online

Jestem w drugim odcinku tego anime i naprawdę zaczyna mi się podobać. Według mnie kreska świetna, fabuła może nie oryginalna, ale potrafi zaciekawić. A może to tylko ja lubuję się w kazirodczych związkach(typu bliźniaki Kaoru i Hikaru, lub "I love my younger sister")? Zawiało yuri, które antyfanów tego gatunku odpycha. Polecam to anime nie tylko yuritardom ale też reszcie społeczeństwa.

Może ktoś już oglądał to anime?

_________________
Eine Kleine Nachtmusik
Nanda?!


[BAKA INU]
Kowarekake no Orgol OVA 1/1
Kissxsis tv
Wto Sty 19, 2010 00:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Sty 19, 2010 00:12
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm
Widziałam to anime jako dodawane na wielu stronach, słyszałam też że robi furorę. Niestety, ja nie należę do wielkich fanek yuri więc na razie sobie odpuszczę na rzecz jakiejś innej serii. Ale kto wie, może jak ewidentnie będzie mi się nudzić i nic już ciekawego do obejrzenia mi nie zostanie to przełamię się i zerknę na ten, jakże mylny w stosunku do treści tytuł Very Happy

_________________
Czw Sty 21, 2010 11:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hisoka_Hoshigaki
Sempai
Sempai


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 176

Post Odpowiedz z cytatem
Też nie przepadam za yuri i nie wiem czy kiedykolwiek się za to zabiorę... Ale widziałam to już na jakiejś stronce
Czw Sty 21, 2010 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rosette
Kami-sama R.
Kami-sama R.


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: wy bierzecie te pytania? Ośw

Post Odpowiedz z cytatem
Na głowę mi padło czy co... w każdym razie, obejrzałam Candy Boy. I nie spodobało mi się- w odcinkach jest niesamowity chaos, a żaden nie jest jakoś konkretniej powiązany z poprzednim, animacja raczej nie powala, a charaktery wszystkich postaci są płytkie i potwornie... nudne. Twórcy próbowali na siłę nadać silniejsze cechy każdej z dziewcząt < Rzeczone bliźniaczki, młodsza siostra owych oraz koleżanka ze szkoły > ale nie wystarczy że jedna będzie żarła ciągle słodycze a druga miała manię prześladowczą. Słowem- charaktery bohaterów leżą i błagają o sznur.
Na plus wychodzi to, że wbrew temu miło się ogląda a elementy " yuri " w rzeczywistości wcale nimi nie są, ponieważ całość zamyka się w gatunku shojou-ai ( "dziewczęca miłość " ) i oprócz wymieniania słodkich uśmieszków oraz zarumienionych liczek nie ma co liczyć na coś mocniejszego.

Humor jest całkiem przyjemny i delikatny, można się pouśmiechać do ekranu. Niestety, nie ma ani openingu ani endingu, co może być spowodowane tym, że odcinki mają po 7 minut. Poza tłem muzycznym i głosikami bohaterek nie ma na co liczyć.

Acha, i największy IMHO absurd- dlaczego serię o miłości dziewczęcej zatytułowano Candy Boy...? @_@

_________________
Czw Lut 18, 2010 19:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lut 18, 2010 19:16
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Irminsul  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online